Бердянська міська рада - офіційний сайт

На черговій сесії міської ради було розглянуто 60 питань

Сьогодні, 27 жовтня, відбулася чергова сесія Бердянської міської ради, очолювана міським головою Володимиром Чепурним і за присутності народного депутата України Олександра Пономарьова. Усього було розглянуто 60 питань. Щодо усіх них були прийняті позитивні рішення.

Серед найбільш актуальних, було „дорожнє” питання: про реконструкцію траси „Енергодар – Василівка – Бердянськ”. Депутати одноголосно підтримали рішення про виділення 680 тис. грн на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту названої траси. Це питання було розглянуто в межах „Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області у м. Бердяньск на 2016 р.”  Коментуючи важливість розробки проекту, народний депутат України Олександр Пономарьов зауважив, що наразі вже є попередня домовленість із віце-прем’єром України Володимиром Гройсманом щодо виділення з держбюджету додаткових 500 млн грн на реконструкцію траси Р-37 у 2017 році. Зауважимо, що названа сума проектної підготовки (680 тис. грн) становить лише 20% від загальної вартості. Решту коштів виділяє область.

Основні цифри сесії

Заступник начальника фінансового управління Світлана Ткаченко, підсумовуючи всі розглянуті депутатами зміни до міських програм, поінформувала про оновлені показники міського бюджету на 2016 рік. Дохідну частину якого збільшено на 16,8 млн гривень. Видатки розподілились між розпорядниками коштів наступним чином:

·        Освіта додатково отримала 1,7 млн грн, у тому числі депутати підтримали рішення виділити кошти на поточний ремонт ЗОШ №6 для облаштування їдальні, на придбання шкільних дошок та телевізорів для початкових класів шкіл міста, на закупівлю нових меблів для шкільних їдалень тощо.

·        Охорона здоров’я додатково отримала 3,4 млн грн на придбання обладнання і предметів довгострокового користування, матеріалів та інвентарю, у тому числі на облаштування діагностичної лабораторії.

·        Управлінню житлово-комунального господарства збільшили видатки на 3,2 млн грн на вирішення питань благоустрою у місті. Додатково 6,1 млн грн було направлено на капітальний ремонт об’єктів соціально-культурної сфери.

Низку важливих питань розглянули й у розділі „Різне”. Зокрема, депутат Віктор Цуканов запропонував при розгляді проекту міського бюджету на 2017 рік повернутись до успішної практики проведення громадських слухань.

Від іншого депутата – Владіслава Кюрчева – надійшла ініціатива провести ревізію пішохідних переходів у міст та за можливістю облаштувати  спеціальні заїзди  для бердянців із особливими потребами.

Протокольне доручення зробив і Володимир Безверхий – розробити Програму „Шкільний автобус” і організувати перевезення учнів сіл Нововасилівка, Шовкове та Роза.

На черговій сесії міської ради було розглянуто 60 питань