Бердянська міська рада - офіційний сайт

31 протокол розглянуто на засіданні адміністративної комісії

На черговому засіданні адміністративної комісії, яке проходило під керівництвом секретаря міської ради Олексія Холода, було розглянуто 31 справу про адміністративні правопорушення. Із 29 порушників (на двох із них було складено по два протоколи) на засідання прийшли лише 12. Члени комісії детально вивчали кожну справу, заслуховували пояснення мешканців, на яких були складені протоколи, та навіть допитували свідків по одній зі справ. У результаті три справи було закрито за відсутністю складу адміністративного правопорушення, два протоколи вирішено відправити на доопрацювання, двоє бердянців отримали попередження, ще троє — мінімальні штрафи.

Максимальний штраф у 1700 грн отримав один з інтернет-провайдерів міста, працівники якого обрізали дерева без відповідного на це дозволу та покинули обрізане гілля дерев на газонах на міській території.

Штраф у 680 грн отримав бердянець, який здійснював торгівлю у не призначеному для цього місці. Причому це порушення повторне, тож мінімальний штраф у таких випадках по закону не передбачається.

Після заслуховування усіх, хто прийшов на адміністративну комісію, було розглянуто і решту протоколів. По одному з них накладено мінімальний штраф, по усіх інших — максимальні.

В цілому на засіданні були розглянуті порушення правил торгівлі, випадки розпивання алкогольних напоїв на виробництві, протоколи на порушення правил благоустрою міста, шумового режиму та утримання собак.  

31 протокол розглянуто на засіданні адміністративної комісії