Бердянська міська рада - офіційний сайт

У виконкомі нагородили працівників транспортної галузі

На сьогоднішньому засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту, працівників транспортної галузі Бердянська нагородили подяками міського голови. Відзнаки за сумлінну працю на благо територіальної громади міста Бердянська, професіоналізм та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника вручив головуючий комісії — секретар міської ради Олексій Холод. Подяки отримали один диспетчер, 13 водіїв міського транспорту (зокрема, маршрутів № 2, 4/1, 4/3, 5, 8, 8-А, 9, 10, 12, 12/21, 13, 17, 17/15 та 82) та 6 водіїв автотранспортних засобів господарського відділу виконкому.

Слід додати, що присутні на засіданні мешканці міста висловили подяку водіям автобусів, що відвозять бердянців на дачі.

Також на засіданні перевізникам було представлено нового голову постійної депутатської комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, тра6нспорту та зв’язку Сергія Букало.

 

Транспортні цифри

Станом на 28 жовтня поточного року в Бердянську здійснюється перевезення на 19 міських маршрутах 8 приватними перевізниками і 1 юридичною особою. На міських маршрутах задіяно 172 одиниці транспорту (з них щодня виїжджає близько 130). Цього року автопарк громадського транспорту поповнився 19 транспортними засобами (з них оновлено 14 одиниць). Для порівняння: у 2015 році не було придбано жодного автобусу, а у 2014 році — лише один.

У виконкомі нагородили працівників транспортної галузі