Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова завершив серію зустрічей з мешканцями мікрорайонів

Вчора, 22 листопада, відбулася зустріч міського голови Володимира Чепурного з мешканцями мікрорайонів “Центр міста” та “32 округ”. У заході взяли участь секретар міської ради Олексій Холод, депутати міської ради, обрані на цих округах — Катерина Марченко та Віталій Байдала, а також всі заступники міського голови, керівники комунальних підприємств.

Міський голова звітував про виконану роботу в цілому по місту та зокрема у цих мікрорайонах, а також відповідав на питання бердянців.

На початку зустрічі Володимир Павлович розповів про основні результати роботи міської влади за 10 місяців роботи поточного року, про освоєння бюджетних коштів за сферами господарювання, а також про плани та перспективи наступного року в цілому по місту. Детально міський голова зупинився на інформації про виконані роботи за кошти міського бюджету у мікрорайоні в 2016 році.

“Центр міста особливий мікрорайон - це обличчя нашого міста, історичний і культурний центр. Наступний рік особливий для всіх нас - нашому улюбленому місту виповниться 190 років. Багато що потрібно зробити і важливо, щоб мешканці міста брали активну участь у підготовці до цього ювілейного дня народження. А у нас в Бердянську багато ініціативних і небайдужих жителів. Наприклад, в цьому році до Дня міста за пропозицією Людмили Кудрицької і завдяки роботі майстрів ковальської справи біля РАГСу з'явилася нова композиція «Почуття» у вигляді двох лебедів, які символізують любов і сімейні цінності. Також особлива увага приділятиметься підготовці до курортного сезону 2017 року”.

Докладно Володимир Павлович розповів, які дороги та тротуари були зроблені, де відновлено освітлення, які роботи виконали комунальні підприємства, які проблеми були вирішені в школах та садках та інше.

З інформацію про свою роботу виступили депутати міської ради Катерина Марченко та Віталій Байдала. Мешканці активно спілкувались з міським головою. Багато часу було приділено обговоренню проблеми роботи в літній час кафе “Мохіто”. Мешканці висловили сподівання, що наступного сезону цей заклад більше не буде працювати, або працюватиме з дотриманням норм шумового режиму. Ставили також питання про знесення аварійних дерев, необхідність встановлення додаткових лавочок у сквері ім. П. Осипенко, проїзд машин через двори тощо. А також пропонували свої пропозиції щодо облаштування парку та спецодягу для двірників.

Всі питання і пропозиції від городян були внесені до протоколу і будуть розглянуті відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Відповіді будуть передані комітетам мікрорайонів.

Зустріч в мікрорайоні “Центр міста” була остання, міський голова відзвітував перед мешканців всіх 13 мікрорайонів. Найближчим часом планується також провести зустріч з мешканцями с. Нововасилівка. 

Міський голова завершив серію зустрічей з мешканцями мікрорайонів