Бердянська міська рада - офіційний сайт

Оптимізм та доброта — секрет довголіття Надії Олександрівни Фоменко

28 листопада сторічний ювілей відзначала мешканка Бердянська Надія Олександрівна Фоменко. Вона народилася у Китаї в м. Хардін. У 1934 році приїхала в Москву, де навчалася в Московському інституті народно-господарського обліку. З початком війни Надія Олександрівна відмовилася від евакуації і брала участь у створенні оборонних побудов. Після цього пройшла курси медсестри і до кінця війни працювала в санітарних поїздах.

У 1945 році вийшла заміж за військового і в зв'язку з розподілом чоловіка довгий час провела на Далекому Сході. У 1961 р. переїхала до Бердянська, де деякий час працювала друкаркою.

Надія Олександрівна має статус учасник війни, член сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, вдова ветерана військової служби. Має дві дочки, троє онуків і двоє правнуків.

Сьогодні до іменинниці із привітаннями від міського голови та депутатського корпусу, квітами та подарунком завітала заступник міського голови Юлія Дойнова. Надія Олександрівна розповіла гості про своє цікаве та щасливе життя, а також розкрила секрет свого довголіття:

“Потрібно бути оптимістом, ставитися із добротою до оточуючих, любити себе і людей” - розповіла Надія Олександрівна Фоменко. 

Оптимізм та доброта — секрет довголіття Надії Олександрівни Фоменко