Бердянська міська рада - офіційний сайт

Постійна депутатська комісія з питань ЖКГ розглянула звернення громадян

Сьогоднішнє засідання постійної комісії міської ради з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку було присвячене не тільки загальним, а й приватним питанням мешканців міста. Так, депутати ухвалили проект рішення чергової сесії (що відбудеться 22 грудня) „Про затвердження Статуту комунального підприємства «Керуюча компанія Водоканал» Бердянської міської ради  в новій редакції”. А також вони розглянули декілька звернень від громадян міста.

Наприклад, мешканка Бердянська пані Прохорова звернулася до депутатів із проханням надати їй матеріальну допомогу після пожежі, а також перенести газові труби, розташовані поряд з будинком жінки. Як вважає берданка, виток газу і спричинив пожежу. Відповідь на першу частину звернення у компетенції планово-бюджетної комісії, тож розгляд питання про надання матеріальної допомоги депутати перенаправили туди. Що ж до переносу труб — було вирішено ініціювати звернення комісії до „Міськгазу” із відповідним проханням.

Інше звернення стосувалося зупинки за вимогою, розташованої на розі вулиць Фестивальної та Івана Богуна (мікрорайон АКЗ). Власник приватного будинку, біля якого знаходиться зупинка, нарікає на галас та сміття, що залишають по собі бердянці, які очікують там автобус. Мешканець міста висловив прохання якимось чином огородити названу зупинку. Щодо цього питання було вирішено створити робочу групу, виїхати на місце, вислухати заявника та інших мешканців мікрорайону, які користуються зупинкою, і вже тоді приймати рішення. Серед можливих варіантів — перенесення зупинки в інше місце, зміна маршруту, облаштування зупинки.

Постійна депутатська комісія з питань ЖКГ розглянула звернення громадян