Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги мешканців міста!

Благоустрій міста залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від рівня культури та свідомості його мешканців. Суспільний обов’язок кожного громадянина міста - підтримувати чистоту та порядок на прилеглих та загальноміських територіях.

Нагадуємо, що громадяни зобов'язані укладати договори на вивіз відходів зі спеціалізованими підприємствами. Відмова від укладання договору на вивезення відходів, як і створення несанкціонованих смітників, розглядається як факт забруднення навколишнього середовища відходами споживача, що тягне за собою цивільно-правову й адміністративну відповідальність.

Згідно зі ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З метою забезпечення чистоти та порядку виконавчий комітет Бердянської міської ради закликає мешканців не допускати утворення стихійних сміттєзвалищ на вулицях міста,  вздовж автодоріг, в межах смуги залізниць тощо. 

До уваги мешканців міста!