Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова провів робочу зустріч з першим проректором Запорізького національного технічного університету Володимиром Прушківським

У п'ятницю, 31 березня, за ініціативи народного депутата України Олександра Пономарьова відбулася робоча зустріч міського голови Бердянська Володимира Чепурного з першим проректором Запорізького національного технічного університету, доктором економічних наук, професором Володимиром Прушківським. На зустрічі, присвяченій розвитку технічної освіти в регіоні, також були присутні секретар Бердянської міської ради Олексій Холод та депутат обласної ради, голова правління ПАТ «Бердянські жниварки» Олег Будянський. Основне питання, яке обговорили під час наради - розвиток технічної освіти в Бердянську.

Сьогодні на багатьох підприємствах міста є потреба у кваліфікованих кадрах. Не секрет, що технічні спеціальності, такі як інженери, конструктори, електротехніки, механіки тощо є одними з найбільш затребуваних, але здобути вищу освіту за такими професіями в нашому місті неможливо, а навчатися в обласному центрі можуть дозволити собі не всі. Саме для того, щоб зробити освіту доступнішою для жителів міста, народний депутат і ініціював переговори по відкриттю в місті філії знаменитого запорізького вузу.

Володимир Прушківський зазначив, що ЗНТУ сьогодні - це 5 інститутів, 12 факультетів, 61 кафедра, 37 спеціальностей, 59 освітніх програм. І університет постійно росте і розвивається.

Міський голова Володимир Чепурний запевнив Володимира Прушківського в тому, що з боку міської влади навчальному закладу буде надаватися всіляка підтримка. А Олег Будянський розповів про дефіцит технічних кадрів на підприємстві і пообіцяв, що без роботи випускники вузу не залишаться.

Міський голова провів робочу зустріч з першим проректором Запорізького національного технічного університету Володимиром Прушківським