Бердянська міська рада - офіційний сайт

У виконавчому комітеті відбулася зустріч із представниками проекту GIZ

У четвер, 8 червня, до Бердянська завітали менеджер проекту “Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО” Олег Флітер та координатор цього проекту Євген Лосєв. Даний проект є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Станом на 1 червня проектом “Розвиток соціальної інфраструктури GIZ” завершені тендерні процедури та визначені будівельні компанії, які виконуватимуть ремонтні роботи у школах №1, 2, 4 та 11. Тендер на проведення реконструкції спортивного майданчика ще триває. Щоб підвести проміжні підсумки співпраці та обговорити подальші кроки з виконання діючих проектів Олег Флітер та Євген Лосєв і зустрілися із заступником міського голови Іриною Плющій, керівниками відділів освіти, інвестиційної діяльності та капітального будівництва Бердянської міської ради.

А завтра, 9 червня, відбудеться урочисте відкриття спортивного майданчику у ЗОШ №4, який було обладнано за підтримки проекту “Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО”.  

  

У виконавчому комітеті відбулася зустріч із представниками проекту GIZ