Бердянська міська рада - офіційний сайт

У міському Палаці культури відбулася розширена серпнева нарада педагогічних працівників

У середу, 30 серпня, у Палаці культури імені Т.Г. Шевченка відбулася розширена серпнева нарада педагогічних працівників Бердянська. У відкритому й конструктивному діалозі в освітній площині взяли участь керівники навчальних закладів, їх заступники, зацікавлені педагоги. На широке обговорення були винесені питання стану готовності освітньої системи міста до подальшого навчання та виховання дітей.

Зокрема, про перший досвід запровадження інклюзивного навчання, проблеми, ризики, з якими  зіштовхнулися педагоги, говорили у своїх виступах директор ЗНЗ №13 Олена Вербицька та вихователь-методист ДНЗ №39 Наталя Орляк. Про перші кроки на шляху до Нової української школи, участь у пілотному проекті гімназії №3 щодо апробації нового державного стандарту початкової ланки доповіла директор названого закладу Оксана Кривунь. Інші виступаючі зупинилися на проблемних питаннях виховання в загальноосвітніх (Ольга Головченко, заступник директора з НВР ЗОШ №1)  та позашкільних закладах (Олег Балабан, директор ЦДЮТ).

Проводив нараду начальник відділу освіти Володимир Липський. Також у заході взяли участь його заступник, депутат міської ради Жанна Безродня, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова, депутат міської ради Володимир Безверхий та голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніна Моненко. Завітав на збори освітян і міський голова Володимир Чепурний. Заслухавши усіх доповідачів, він звернувся до педагогів зі словами подяки за їхню сумлінну працю, наголосив на пріоритетності розвитку освітньої галузі для міської влади та побажав усім присутнім натхнення й успіхів у новому навчальному році.

У міському Палаці культури відбулася розширена серпнева нарада педагогічних працівників