Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини законодавства

    Опубліковано лист Мінекономіки від 21.12.2019 №3304-04/55553-06 "Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону".

Подробиці

    У 2019 році у ProZorro відбувся ряд змін, які стосуються планування закупівель. Частина оновлень з’явилася ще на початку року, частина – наприкінці. Напередодні нового року я пропоную згадати їх усі, щоб у 2020 році ви могли проводити закупівлі якнайбільш ефективно.

    Визначення предмета закупівлі – на першому місці   ...

Подробиці

     Академією Радник у сфері державних закупівель 18-21 листопада 2019 року було проведено вебінар для замовників та учасників публічних закупівель "Підготовка до закупівель з врахуванням змін до ЗУ "Про публічні закупівлі".

     З ключовими моментами навчальної програми рекомендуємо ознайомитись у презентаціях.

Подробиці

    29 жовтня 2019 року на вебпорталі Уповноваженого органу (prozorro.gov.ua) з’явилася інформація про завершення процесу інтеграції системи ProZorro з інформаційними системами Державної податкової служби України (далі — ДПС), яка є правонаступником Державної фіскальної служби України (далі — ДФС), у результаті чого дані щодо відсутності / наявності податкової заборгованості в переможця тендеру потраплятимуть в електронну систему закупівель за...

Подробиці

    Закупівля товарів за різними кодами ДК 021:2015 в одного постачальника є поширеною ситуацією у замовників. Найбільш це спостерігається під час закупівлі продуктів харчування, господарчих товарів та будівельних матеріалів. Також на практиці замовники досить часто укладають в одному прямому договорі про закупівлю товари за різними предметами та присвоюють їм ту чи ту узагальнену назву. ...

Подробиці