Berdyansk City Council - Official

Новини про публічні закупівлі

Методичний посібник з публічних закупівель

  • 01.07.2020
  • Відділ тендерних закупівель

    Методичний посібник з публічних закупівель підготовлений ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» у співпраці з ДП «Прозорро» за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

    У посібнику:

  1. Організація закупівельної діяльності: тендерний комітет/УО/ЦЗО
  2. Планування
  3. Строки публікації документів в Прозорро
  4. Види та процедури закупівель
  5. Тендерна документація
  6. Не...
Read more

    Укладення договору про закупівлю – заключний етап закупівельного процесу. Звісно, він надзвичайно вагомий, адже від його нормативного проходження замовником та учасником залежить питання виконання договору. Договір про закупівлю, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», – господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне...

Read more

    На офіційному сайті Верховної ради України оприлюднено Порядок визначення предмета закупівлі, затверджений наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі".

    Текст документу розміщено за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0500-20#Text

Read more

   Одне з питань, які виникають у замовників при проведенні спрощених закупівель: чи потрібно вимагати у переможця копію ліцензії та підтвердження повноважень керівника при підписанні договору і якщо потрібно, то в якій формі.

   На це питання Prozorro ІНФОБОКС надало відповідь у статті за посиланням https://infobox.prozorro.org/articles/chi-vimagati-v-sproshcheniy-zakupivli-dokumenti-pri-pidpisanni-dogovoru 

Read more

    Наказом Міністерства юстиції України від 09.06.2020 №500/34783 зареєстровано Наказ Мінекономіки від 15.04.2020 № 708 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі".

    Наразі очікується публікація Наказу.

Read more