Berdyansk City Council - Official

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Проєкт ПРОМІС разом з EdEra розробляє онлайн-курс про те, як підтримувати та розвивати жіноче підприємництво. Курс надасть практичні інструменти та необхідну теорію для громадських організацій та органів місцевого самоврядування, які розвивають жіночий бізнес, а також для жінок, які хочуть відкрити та розвивати власний бізнес.

Щоб залишити запитання, просимо Вас перейти до анкети за посиланням:

Read more

Відповідно до постанови головного державного санітарного лікаря України від 04.08.2020 № 46 «Про визначення такими, що втратили чинність, деяких постанов головного державного санітарного лікаря України» втратили чинність:

- постанова головного державного санітарного лікаря України від 02.04.2020 № 7 «Про встановлення умов щодо режиму самоізоляції на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»;

- постанова ...

Read more

         Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє про проведення ярмарку „Шкільний базар”, який буде проходити з 27 по 30 серпня 2020 року з 08.00 до 16.00 год. на майданчику перед міським Палацом культури ім.. Т.Г.Шевченка...

Read more

Відповідно до п.9 абз.2 ст.13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" від 22.09.2005 № 2899-IV забороняється куріння тютюнових виробів,  а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства.

Read more

Українська жіноча демократична мережа проводить друге онлайн обговорення на тему "Жінки і бізнес: правова взаємодія", щоб поліпшити правові можливості для ведення бізнесу!

Усіх активних, амбітних депутаток, представниць бізнесу та громадського сектору з Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей запрошуємо стати учасниками обговорення.

На події буде:

  • проаналізовано новини податкового законодавства
  • розобрено ва...
Read more