Berdyansk City Council - Official

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Виконавчим комітетом Бердянської міської ради отримано лист від начальника Бердянського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Запорізькій області Уфімцева О.М. від 26.07.2016 №211 щодо необхідності встановлення інформаційних знаків термінового виклику поліції в рамках соціального проекту з метою забезпечення оперативного реагування на злочини та правопорушення, підтримання правопорядку та законності.

Для цього Вам необхідно...

Read more

З метою гідного відзначення 25-ї річниці Дня незалежності і Дня Державного Прапора України, зміцнення державності, популяризації національної символіки виконавчий комітет Бердянської міської ради звертається з проханням до керівників установ та організацій торгівлі і побутового обслуговування населення всіх форм власності в розміщенні до 17.08.2016 року на постійній основі (при необхідності оновленого) Державного Прапора України на будівлях.

Read more

З метою популяризації ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримки підприємницьких ініціатив молоді Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з КУ „Запорізький обласний центр молоді” проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Запорізької області.

До участі запрошуються громадяни віком від 14-35 років. 

Конкурсні роботи...

Read more

Запорізькою обласною державною адміністрацією у межах виконання заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2015-2016 роки оголошено конкурси для суб'єктів малого і середнього підприємництва під реалізацію бізнес-планів:...

Read more

Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє, що до виконавчого комітету надійшов лист від Запорізької обласної державної адміністрації щодо декларування зміни цін на продовольчі товари.

Суб’єктам господарювання, які провадять діяльність з виробництва та/або реалізації соціально значущих продовольчих товарів (борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м'ясо птиці (тушка),...

Read more