Berdyansk City Council - Official

Оголошення про вільне майно, яке пропонується до оренди

Управління комунальної власності Бердянської міської ради пропонує інформацію щодо вільних об’єктів комунальної власності для передачі в оренду:...

Read more

19 жовтня 2018 року відбувся конкурс на право оренди майна комунальної власності.

3 12 запропонованих до оренди об'єктів, загальною площею 600,80 кв.м, за результатами проведення конкурсу буде укладено 12 договорів оренди комунального майна з учасниками конкурсу, які запропонували найбільший розмір орендної плати.

Щомісячні надходження орендної плати складуть 31 тис. грн. з щомісячною індексацією.

Read more

    Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

Відомості про об’єкти оренди:

1.   Вбудоване нежитлове приміщення №1, площею 172,80 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі (літ. Т1), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів), 29.

Read more

Управління комунальної власності Бердянської міської ради пропонує інформацію щодо вільних об’єктів комунальної власності для передачі в оренду:


комунального майна, розташованого за адресами:...

Read more

ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ!

  • 20.06.2018
  • Шишкіна У. В.

                           Зміна рахунку для сплати оренди

                    за нерухоме майно комунальної форми власності.

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє, що з 02.07.2018 року змінюються реквізити рахунку для здійснення орендної плати за договорами оренди комунального майна.

З 02.07.2018 року Управлінням комунальної власності Бердянської міської ради буде використовуватися новий бюджетний рахунок за...

Read more