Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги місцевих товаровиробників!

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 № 142, передбачено реалізацію у 2021 році заходу «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».

Головна мета – популяризація місцевих виробників і послуг та підвищення рівня лояльності населення області до споживання їх продукції.

Реалізація заходу передбачає, зокрема, виготовлення і розповсюдження промоційних та інформаційних матеріалів для просування місцевих товаровиробників, а саме: розробка брендбуку, логотипу; запуск реклами; розміщення рекламних банерів на білбордах, потужна рекламна кампанія в соціальних мережах. Організатори – Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна рада, Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

Безпосереднім виконавцем заходу розроблено форму для реєстрації зацікавлених в участі у проєкті підприємців, яка доступна за посиланням: https://forms.gle/1SyZgeLLMfeGEbbh6. Кінцевий термін подачі заяви на участь – 20.09.2021.

Звертаємо увагу, що учасниками можуть бути лише суб’єкти господарювання, які зареєстровані як платники податків на території Запорізької області, а також самозайняті особи, які здійснюють діяльність у відповідності до вимог діючого законодавства України.

Новини щодо діяльності промислових підприємств міста

З 14 по 16 вересня 2021 року у виставковому центрі “Козак-Палац” (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б) відбудеться V міжнародний Запорізький екологічний форум “Еко Форум — 2021”....

Подробиці

З 27 по 30 квітня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро „Лівобережна”, павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний захід, який поєднує виставки:

 XIII Міжнародну спеціалізовану виставку „КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, засоби промислової автоматизації та інше);

XIII Міжнародну спеціалізовану виставку...

Подробиці

За данними промислових підприємств міста проведено аналіз їх роботи, який містить інформацію щодо залучення інвестиційних коштів на  реалізацію інноваційних та інвестиційних проєктів, освоєння нових видів продукції, вдосконалення  сучасних міжнародних систем управління якістю, участі у виставках-ярмарках тощо....

Подробиці

26 червня 2020 року з 19:00год. до 21:00 год. виробники та переробники м’ясної галузі зможуть підключитися у програмі ZOOM до „М’ясної Толоки” та довідатися про сучасний стан м’ясної галузі, перспективи її розвитку, інвестування, ризики та вплив карантину на галузь.

Довідкова інформація за тел. +380 66 058 41 77, Ірина Попова.

Подробиці

15 квітня 2020 року стартував проєкт „Відкритий ринок” – соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств, покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти. Ініціатори проєкту – громадська організація „Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України. ...

Подробиці