Бердянська міська рада - офіційний сайт

Інформація про органи, які здійснюють перевірки у сфері захисту прав споживачів

Шановні споживачі!

Повідомляємо, що відповідно до законодавства України правом здійснювати в установленому порядку перевірки у суб’єктів господарювання на додержання ними правил торгівлі і надання послуг, обов’язкових вимог щодо якості і безпеки продукції та вживати відповідні заходи у разі виявлення порушення прав споживачів наділена виключно Держпродспоживслужба України та її територіальні органи. 

Територіальним органом у Запорізькій області є Головне Управління Держпродспоживслужби  у Запорізькій області.

Перевірки здійснюються на підставі письмових звернень громадян, оформлених згідно із вимогами Закону України «Про звернення громадян».

Листи-звернення направляються на адресу Головного Управління Держпродспоживслужби  у Запорізькій області -  69002,  м. Запоріжжя,      вул. Гоголя, 105 а.

У разі необхідності Ви можете отримати консультацію з актуальних питань захисту прав споживачів у відділі підприємницької діяльності та  захисту прав споживачів управління економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради за телефоном 3-61-82, а також на особистому прийомі (м.Бердянськ, проспект Азовський, 37/9 Центр надання адміністративних послуг „Єдиний офіс”, прийомні дні: понеділок і четвер з 8.00 до 12.00 ).

Також Ви маєте можливість ознайомитися з актуальною інформацією у сфері захисту прав споживачів на офіційній сторінці Бердянської міської ради  (bmr.gov.ua) у розділі «Бізнес» – «Захист прав споживачів».

 

 

Захист прав споживачів

      У І кварталі 2015 року до відділу розвитку торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради звернулося 156 громадян за захистом прав, визначених Законом України “Про захист прав споживачів"....

Подробиці

      Якщо ви купили якісний товар, а через деякий час зрозуміли, що він вам не потрібний, не турбуйтеся. В більшості випадків товар можна повернути до  магазину, дотримуючись наступних вимог....

Подробиці

 Суб’єкти господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг при проведенні розрахунків зі споживачами повинні обов’язково надавати розрахункові документи. Пункт 2 статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування а послуг» (надалі – Закон №265) викладено в редакції Закону N 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та...

Подробиці

Продавець (виробник, виконавець) зобов'язаний передати споживачеві продукцію належної якості, а також надати інформацію про цю продукцію. Споживач має право на те, щоб продукція за звичайних умов її використання, зберігання і транспортування була безпечною для його життя, здоров'я, навколишнього природного середовища, а також не завдавала шкоди його майну. Безпека продукції - відсутність будь-якого ризику для життя, здоров'я, майна споживача і...

Подробиці

         Кожного дня ми користуємося різними послугами, а тому є безпосередніми їх споживачами. Це послуги з ремонту взуття, виготовлення меблів, пам’ятників, хімчистки одягу, ательє тощо. Перелік послуг, які надають підприємці мешканцям нашого міста досить різноманітний. І  в даному випадку споживачеві необхідно добре володіти споживчою грамотою.

Подробиці