Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відділення денного перебування

                                                                                                                                                     Картка послуги вiддiлення 
                                                                                                                                                          Завантажити ⇓вул. Земська, 38 тел. +38 (06153) 4-57-30; вул. Консульська, 80 тел. +38 (06153) 4-74-67; вул. Північна, 13.  

Завiдувач вiддiлення: Бросленко Раїса Михайлiвна

    Відділення денного перебування обслуговує громадян, які мають часткове порушення рухової активностi, частково не здатнi до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективi та потребують соцiально-побутової психологiчної адаптацiї, надання соцiальних послуг з метою усунення обмежень життєдiяльностi, запобігання винекненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров'я, соцiальної незалежностi, вiдновлення знань, вмiнь та навичок з орiєнтування в домашнiх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведiнки у суспiльствi, сприяння розвитку рiзнобiчних iнтересiв i потреб осiб, органiзацiї дозвiлля і вiдпочинку.

- Послуга соціальної адаптації включає в себе:

· організація дозвілля та відпочинку;

·  надання інформації з питань соціального захисту населення;

· допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення;

· надання психологічної допомоги;

· сприяння денної зайнятості;

· надання нових знань та навичок (навчання роботі з різних видів декоративно-прикладного мистецтва, навички роботи на ПК, лекції, бесіди, відвідування виставок, музеїв, хоровий спів тощо);

· навчання в «Університеті ІІІ віку»;

· сприяння в отриманні інших соціальних послуг і консультацій фахівців відповідно до виявлених потреб.

 До відділення денного перебування приймаються громадяни похилого віку та особи з інвалідністю (які досягли повноліття), які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування.

На теперiшнiй час функцiонує чотири факультети:                                   

  • Здорового способу життя

    У процесі лекцій та практичних занять, учасники факультету ЗСЖ вивчають основи медицини для освоєння здорового способу життя в літньому віці, прийоми самодопомоги при поширених хронічних захворюваннях. Проведені заняття включають основи рефлексотерапії, мануальної терапії, основні методи оздоровчого дихання і психологічне розвантаження людини.

 

  • Декоративно-прикладного мистецтва

    

    Факультет крiм сприяння розвитку рiзнобiчних iнтересiв слухачiв, головною метою ставить розвиток творчої складової особистостi, що позитивно впливає на психологiчний та емоцiйний стан. Члени факультету у своїх роботах втiлюють творчi думки, навчаються навичкам крою, пошиття та ремонту одягу, а все це взагалом сприяє адаптацiї до посильної трудової дiяльностi.

  • Iнформацiйних технологiй

  

Протягом практичних занять, члени факультету ознайомлюються з сучасними технологiями та отримують навички роботи за комп'ютером, завдяки чому легко знаходять зв'язок з молодим поколiнням, та пiдтримують свою дiяльнiсть на сучасному рiвнi. Прозоре усвiдомлення необхiдностi пiзнання нових технологiй мотивує до творчої та розумової дiяльностi, що дає чудовi результати при засвоєннi матерiалу. Iснує два курси: початковий та просунутий, де кожен з курсiв задовiльнить нагальнi потреби та зацiкавленнiсть не тiльки новеньких, але й людей з попередньоюiнформацiйною пiдготовкою. 

  • Літературно-художній 

 

Працюють хоровий колектив "Вечірня зоря" та групи  оздоровчої фізкультури.

        

На сьогодні відділення денного перебування проводить свою роботу у трьох приміщеннях, розташованих у різних мікрорайонах, що надає змогу забезпечити надання соціальної послуги жителям усіх районів міста.Кожен факультет має аудиторію для занять та необхідне обладнання. Завдяки зусиллям керівництва міської влади, факультет інформаційних технологій та декоративно-прикладного мистецтва має сучасне обладнання. 

 

29 листопада 2019р. відсвяткував свій 5 річний ювілей хор "Вечірня зоря", який знаходиться у відділенні денного перебування. Пройшов великий концерт на якому звучали пісні, вірші, привітання та теплі слова.  

Фотозвіт

Подробиці

На заняттях гуртка декоративно-прикладного мистецтва відвідувачі плетут з бісера, роблять обереги ляльок-мотанок.

Фотозвіт

 

Подробиці

У відділенні денного перебування по вул. Земська, 38, щодня, згідно розкладу, проходять заняття з навчання основам копм'ютерної грамотності. Всього займаються шість груп по 8-9 чоловік.

Фотозвіт 

Подробиці

13 вересня у відділенні денного перебування пройшов святковий концерт присвячений Дню міста. 

Фотозвіт 

Подробиці

9 травня

  • 09.05.2019

Свято присвячене 9 травня

ФОТО_1

ФОТО_2

ФОТО_3

ФОТО_4

Подробиці

12 квітня 2019 року відбулася зустріч з директором Бердянського ТМО Дмитром Єгоровим. 

ФОТО_1

ФОТО_2

Подробиці

5 квітня 2019 року вібдувся звітній концерт присвячений завершенню роботи факультетів Універистету третього віку 2018-2019 навчального року.      ФОТО_1 ,  ФОТО_2 ,  ФОТО_3 ,  ФОТО_4  ,   ФОТО_5

 

Подробиці

Відділення денного перебування