Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Повідомляємо, що 19.10.2017 о 09:30 год. у виставкому центрі „Козак – палац”, м. Запоріжжя відбудеться семінар для малого та середнього підприємництва „Можливості Інтернету для бізнесу” за участю представників команди Google.

Додаткову інформацію щодо семінару можна отримати за посилання:https://events.withgoogle.com/mozhlivosti-intiernietu-dlia-bizniesu/....

Подробиці

У понеділок, 9 жовтня 2017 року, у зв'язку з проведенням планового санітарного дня, в ході підготовки ринку для роботи в зимовий період, торгівля в основній будівлі КП БМР «Бердянський центральний ринок»  здійснюватися не буде.

Подробиці

Асоціація українського бізнесу в Польщі інформує, що 26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум  „Дні Польського Бізнесу”. Перший день форуму пройде 26 жовтня 2017 року у Києві (готель „Київ”, „Тріумфальна зала”, вул.Грушевського, 26/1), другий день форуму –  27 жовтня 2017 року в Одесі

Подробиці

З нагоди святкування 190-річчя Бердянська та 74-ї річниці вигнання з міста нацистських окупантів виконавчий комітет Бердянської міської ради планує проведення ярмарку місцевих та сільгоспвиробників з торгівлі продуктами харчування,  виробами власного виробництва, тощо. Ярмарок відбудеться  на майданчику у районі парка Шмідта 17.09.2017 року....

Подробиці

Запорізькою обласною державною адміністрацією в межах виконання заходу Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2017-2018 роки оголошено конкурс бізнес-планів суб`єктів  малого і середнього підприємництва (далі – Конкурс).

Метою конкурсу є надання фінансової підтримки суб`єктам малого і середнього підприємництва Запорізької області на платній та зворотній основі.

У конкурсі мають право брати...

Подробиці

Новини бізнесу