Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Семінар на тему «ПОБУДОВА СИСТЕМИ  ОПЛАТИ  ЗА  РЕЗУЛЬТАТОМ 

KPI-МОТИВАЦІЯ» 

Дата и місце проведення : 15 вересня 2016 року 

м. Київ,  Готель "Мир" пр. 40-ліття Жовтня 70, ст. метро "Голосєєвська"

 * КОЖНОМУ УЧАСТНИКУ НАДАЄТЬСЯ: Комплект учбово-методичних матеріалів;

ДИПЛОМ про підвищення кваліфікації за даною тематикою.

* РЕГЛАМЕНТ: 9.30-18.00. Реєстрація з 9.00 в холі.

* ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:  2,950.00 ГРН. - за одного учасника.

Для...

Подробиці

Запорізька торгово-промислова палата запрошує Вас до участі у міжнародному форумі інтеграції та кооперації „Інко Форум-2016”, який буде проходити 11-13 жовтня 2016 року у м.Запоріжжі (ВК „Козак-Палац”). Вартість 1 кв. м. обладнаної площі становить 950,00 грн, включаючи ПДВ 20%. Ціна включає: розробку дизайн-макету стенду, забудову із виставкових конструкцій, напис на фризовій панелі, килимове покриття, організаційні витрати (забезпечення...

Подробиці

Виконавчим комітетом Бердянської міської ради отримано лист від начальника Бердянського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Запорізькій області Уфімцева О.М. від 26.07.2016 №211 щодо необхідності встановлення інформаційних знаків термінового виклику поліції в рамках соціального проекту з метою забезпечення оперативного реагування на злочини та правопорушення, підтримання правопорядку та законності.

Для цього Вам необхідно...

Подробиці

З метою гідного відзначення 25-ї річниці Дня незалежності і Дня Державного Прапора України, зміцнення державності, популяризації національної символіки виконавчий комітет Бердянської міської ради звертається з проханням до керівників установ та організацій торгівлі і побутового обслуговування населення всіх форм власності в розміщенні до 17.08.2016 року на постійній основі (при необхідності оновленого) Державного Прапора України на будівлях.

Подробиці

З метою популяризації ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримки підприємницьких ініціатив молоді Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з КУ „Запорізький обласний центр молоді” проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Запорізької області.

До участі запрошуються громадяни віком від 14-35 років. 

Конкурсні роботи...

Подробиці

Новини бізнесу