Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах з нагоди святкування Дня міста та 78-ї річниці визволення Бердянська від нацистських загарбників:

17 вересня

13-00 Парк ім. П.П. Шмідта - Покладання квітів і вінків до могили морякам-десантникам

15-00 Міський Палац культури - Міський урочистий концерт, присвячений 194 річниці заснування міста та 78-й річниці визволення Бердянська від нацистських загарбників. Нагородження Почесних громадян міста.

18...

Подробиці

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 № 142, передбачено реалізацію у 2021 році заходу «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».
Головна мета – популяризація місцевих виробників і послуг та підвищення рівня лояльності населення області до споживання їх продукції.
Реалізація заходу передбачає, зокрема,...

Подробиці

           Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє про проведення ярмарку, присвяченого святкуванню Дня міста, який буде проходити 17 вересня 2021 року з 09.00 до 14.00 год на майданчику перед міським Палацом культури, 18 вересня 2021 року з 08.00 до 18.00 год по пр. Праці (район парку ім.Шмідта)...

Подробиці

Компанія MNC Group готова анонсувати велике online-навчання на курсі "Практичні аспекти впровадження системи HACCP". Даний курс буде необхідний для керівників відділу якості харчових підприємств, представникам шкіл, ресторанів, інших закладів харчування і т.д.

Завдання нашого навчання - практичні кейси та розбір необхідних документів. За посиланням нижче Ви можете залишити свої координати і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом....

Подробиці

До уваги зацікавлених осіб!

  • 09.08.2021
  • Семеніхіна Т.А.

Міжнародна організація праці (МОП) у співпраці з Федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, розпочали реалізацію спільного проєкту «Сприяння економічній активності вразливих груп, включаючи внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в регіонах Азовського моря» (далі - Проєкт). В рамках зазначеної ініціативи у 2021 році заплановано навчання з розвитку...

Подробиці

Новини бізнесу