Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Запорізькою обласною державною адміністрацією у межах виконання заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2015-2016 роки оголошено конкурси для суб'єктів малого і середнього підприємництва під реалізацію бізнес-планів:...

Подробиці

Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє, що до виконавчого комітету надійшов лист від Запорізької обласної державної адміністрації щодо декларування зміни цін на продовольчі товари.

Суб’єктам господарювання, які провадять діяльність з виробництва та/або реалізації соціально значущих продовольчих товарів (борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м'ясо птиці (тушка),...

Подробиці

Запорізька обласна державна адміністрація запрошує представників малого та середнього підприємництва прийняти участь у конкурсі бізнес-планів виробничої та інноваційної сфери для отримання фінансової підтримки на зворотній основі. 

Метою надання фінансової підтримки є забезпечення розвитку суб`єктів малого та середнього підприємництва виробничої та інноваційної сфери Запорізької області.

Кошти обласного бюджету, виділені на реалізацію заходу...

Подробиці

Запорізька обласна державна адміністрація запрошує представників малого та середнього підприємництва прийняти участь у конкурсі бізнес-планів сільськогосподарської сфери (у тому числі агротуризм) для отримання фінансової підтримки на зворотній основі. 

Метою надання фінансової підтримки є забезпечення розвитку суб`єктів малого та середнього підприємництва сільськогосподарської сфери (у тому числі агротуризм) Запорізької області.

Кошти обласного...

Подробиці

Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє, що до виконавчого комітету надійшов лист від Запорізької обласної державної адміністрації про надходження до суб’єктів господарювання чисельних запитів від організацій та фондів про надання фінансової допомоги на потреби бійцям АТО, біженцям Донецької та Луганської областей. 

Натомість, маються і такі, що використовують складну соціально-економічну ситуацію в Україні на задоволення лише...

Подробиці

Новини бізнесу