Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У «НАВЧАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ З РОЗВИТКУ НАВИЧОК ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ»

Програма розрахована тільки для осіб, які офіційно проживають, а також зареєстровані внутрішньо переміщені особи (ВПО) у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях....

Подробиці

До уваги зацікавлених осіб!

  • 17.09.2021
  • Семеніхіна Т.А.

Запрошуємо вас прийняти участь у святі «ФЕСТИВАЛЬ ЩАСЛИВИХ ЯГІД-2021», що відбудеться 19 вересня 2021 року в м.Токмак, Токмацької ОТГ Пологівського району Запорізької області.
Організаторами заходу є Токмацька міська рада, староста сіл Покровське, Садове, Черніговка, Кутузівка, Заможне, Шевченкове виконавчого комітету Токмацької міської ради, та ГО Рада жінок-фермерів в Запорізької області, яка працює в рамках Українського проєкту бізнес-розвитку...

Подробиці

22.09.2021 року об 11-00 год. відбудеться проведення онлайн-засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Під час засідання заплановано розглянути питання щодо процедури участі в приватизаційних аукціонах та інвестиційне меню Запорізької області.

Всіх зацікавлених осіб просимо звертатись за телефонами: 3-42-07,3-61-82.

Подробиці

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах з нагоди святкування Дня міста та 78-ї річниці визволення Бердянська від нацистських загарбників:

17 вересня

13-00 Парк ім. П.П. Шмідта - Покладання квітів і вінків до могили морякам-десантникам

15-00 Міський Палац культури - Міський урочистий концерт, присвячений 194 річниці заснування міста та 78-й річниці визволення Бердянська від нацистських загарбників. Нагородження Почесних громадян міста.

18...

Подробиці

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 № 142, передбачено реалізацію у 2021 році заходу «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».
Головна мета – популяризація місцевих виробників і послуг та підвищення рівня лояльності населення області до споживання їх продукції.
Реалізація заходу передбачає, зокрема,...

Подробиці

Новини бізнесу