Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

             Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє, що з метою створення сприятливих умов  для функціонування бізнесу, активізації підприємницького потенціалу  розпочато роботу над розробкою   Програми підтримки та розвитку  малого та середнього   підприємництва Бердянської міської територіальної громади  на 2022-2025 роки....

Подробиці

У межах реалізації проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу і реалізується Інститутом економічних досліджень, ГО «Інститут Громадської  Експертизи», яка є членом Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» (

Подробиці

9 червня Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на Бізнесфорум міжнародної технічної допомоги (в режимі он-лайн). Захід організований в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік.

На бізнес-форумі планується презентувати актуальні програми та проєкти міжнародних донорських організацій, які працюють для розвитку МСБ в Україні та ознайомити з умовами, вимогами і...

Подробиці

ГО "Агенти змін" запрошує вас 18 травня 2021 року о 12.00 взяти участь у он-лайн конференції “Місцеве самоврядування та жінки-підприємиці: в пошуках ефективної моделі комунікації”.

Учасники конференції отримують можливість:

·  ознайомитись з кращими закордонними та місцевими практиками підтримки жіночого підприємництва;

·  взяти участь в обговоренні проблем економічного розвитку громад в умовах децентралізації, регуляторної діяльності...

Подробиці

Виставка-форум «Aquaculture Business Ukraine-2021» - це захід, який покликаний стимулювати розвиток української аквакультури на засадах сталості. Тому цей захід відбувається під гаслом «Aquaculture for life» і має за мету інтегрування у сферу української аквакультури кращих вітчизняних та світових практик з ведення відповідального рибництва, гармонізації виробничого сектору до сучасних вимог.

Програма та докладніше про форум:

<link...

Подробиці

Новини бізнесу