Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 серпня 2013 року № 600 „Деякі питання ведення обліку доходів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг” передбачено, що бюджетні рахунки для ведення обліку доходів за кодом 22011800 відкриваються в органах Державної казначейської служби за відомчою ознакою „70” на підставі звернень головних розпорядників бюджетних коштів. МВС визначено органом, що контролює справляння надходжень за...

Подробиці

     Відповідно до вимог статті 52-1 „Про тваринний світ”, пункту 47 „Правил торгівлі на ринках”, затверджених спільним наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової Адміністрації України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.2002 № 57/188/84/105 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.03.2002. за №...

Подробиці

23-24 вересня 2017 року з нагоди відзначення 446-ої річниці з Дня заснування Кременчука та 74-ої річниці визволення міста від нацистських загарбників у м. Кременчуці вдруге відбудеться масштабний Фестиваль „Солодкий Кременчук”.

Фестиваль „Солодкий Кременчук” надає чудову можливість творцям вишуканих солодощів та випічки презентувати свої шедеври для широкої аудиторії, встановлювати „солодкі” рекорди України, а всім любителям солодкого —...

Подробиці

Запрошуємо суб'єктів господарювання взяти участь у семінарі з питань застосування законодавства з оплати праці та державного нагляду за додержанням законодавства про працю.

Семінар проводиться Запорізькою обласною державною адміністрацію та відбудеться 01.06.2017 об 11-00 в Міському центрі культури і дозвілля „Софіт” Бердянської міської ради за адресою : м.Бердянськ, пр-т Азовський, 37/9.

Подробиці

З 10 червня по 10 вересня 2017 року у м.Астана республіки Казахстан відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Експо-2017 „Енергія майбутнього”.

У рамках підготовки України до участі у зазначеному заході Торгово-промисловою палатою України буде розроблено інформаційно-пошукову систему з метою подальшого її використання для презентації інформації стосовно українських компаній та проектів у сфері відновлюваної енергетики.

У рамках...

Подробиці