Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

З 10 червня по 10 вересня 2017 року у м.Астана республіки Казахстан відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Експо-2017 „Енергія майбутнього”.

У рамках підготовки України до участі у зазначеному заході Торгово-промисловою палатою України буде розроблено інформаційно-пошукову систему з метою подальшого її використання для презентації інформації стосовно українських компаній та проектів у сфері відновлюваної енергетики.

У рамках...

Подробиці

28 квітня 2017 року у м. Горішні Плавні Полтавської області відбудеться конференція Спілки експортерів малих та середніх підприємств.

Час проведення заходу: з 11-00 до 16-00, початок реєстрації о 10-30, місце проведення: Горішньоплавнівська міська рада, вул. Миру, 24.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (06153) 3-61-82 – Реброва Олена Олександрівна.

Подробиці

Державний навчальний заклад післядипломної освіти „Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму” запрошує пройти навчання з підвищення кваліфікації з фінансового моніторингу представників суб’єктів первинного фінансового моніторингу на базі Центру та його регіональних...

Подробиці

 

Запрошуємо суб'єктів господарювання взяти участь в семінарі з питань дотримання законодавства у сфері праці.

Семінар відбудеться 12.04.2017 об 11-00 в залі 200 Запорізької обласної державної адміністрації за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний,164....

Подробиці

КП БМР "Рятувально-водолазна служба" з 03.04.2017 року приймає заяви на укладання договорів на спільну діяльність на утримання та благоустрій пляжних територій.

Подробиці

Новини бізнесу