Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

З метою гідного відзначення 25-ї річниці Дня незалежності і Дня Державного Прапора України, зміцнення державності, популяризації національної символіки виконавчий комітет Бердянської міської ради звертається з проханням до керівників установ та організацій торгівлі і побутового обслуговування населення всіх форм власності в розміщенні до 17.08.2016 року на постійній основі (при необхідності оновленого) Державного Прапора України на будівлях.

Подробиці

З метою популяризації ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримки підприємницьких ініціатив молоді Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з КУ „Запорізький обласний центр молоді” проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Запорізької області.

До участі запрошуються громадяни віком від 14-35 років. 

Конкурсні роботи...

Подробиці

Запорізькою обласною державною адміністрацією у межах виконання заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2015-2016 роки оголошено конкурси для суб'єктів малого і середнього підприємництва під реалізацію бізнес-планів:...

Подробиці

Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє, що до виконавчого комітету надійшов лист від Запорізької обласної державної адміністрації щодо декларування зміни цін на продовольчі товари.

Суб’єктам господарювання, які провадять діяльність з виробництва та/або реалізації соціально значущих продовольчих товарів (борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м'ясо птиці (тушка),...

Подробиці

Запорізька обласна державна адміністрація запрошує представників малого та середнього підприємництва прийняти участь у конкурсі бізнес-планів виробничої та інноваційної сфери для отримання фінансової підтримки на зворотній основі. 

Метою надання фінансової підтримки є забезпечення розвитку суб`єктів малого та середнього підприємництва виробничої та інноваційної сфери Запорізької області.

Кошти обласного бюджету, виділені на реалізацію заходу...

Подробиці

Новини бізнесу