Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Запорізька обласна державна адміністрація запрошує представників малого та середнього підприємництва прийняти участь у конкурсі бізнес-планів сільськогосподарської сфери (у тому числі агротуризм) для отримання фінансової підтримки на зворотній основі. 

Метою надання фінансової підтримки є забезпечення розвитку суб`єктів малого та середнього підприємництва сільськогосподарської сфери (у тому числі агротуризм) Запорізької області.

Кошти обласного...

Подробиці

Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє, що до виконавчого комітету надійшов лист від Запорізької обласної державної адміністрації про надходження до суб’єктів господарювання чисельних запитів від організацій та фондів про надання фінансової допомоги на потреби бійцям АТО, біженцям Донецької та Луганської областей. 

Натомість, маються і такі, що використовують складну соціально-економічну ситуацію в Україні на задоволення лише...

Подробиці

ВАЖЛИВА НОВИНА для малого бізнесу, зацікавленого у Канадсько-українському бізнес-форумі у Торонто! У рамках цього першого заходу, проект CUTIS оголошує конкурсний відбір близько п'яти компаній для фінансування подорожніх витрат для участі у форумі. Якщо Ви - власник малого бізнесу, що працює в одному з пріоритетних секторів для форуму – інформаційні технології, сільське господарство/харчові технології, енергоефективність/відновлювальна...

Подробиці

СЕМІНАРИ  та  ТРЕНІНГИ

27 травня з 9-00 до 18-00  в  Отелі «Мир», м. Київ, пр. 40-літ. Жовтня, 70, ст. метро «Голосіївська» буде проходити тренінг на тему «СПЕЦІАЛІСТ З ПРОДАЖУ НА ВСІ 100%». Вартість  участі: 1700,00 грн. - за одного учасника. Для другого та третього учасника знижки 5% та 7% відповідно. До вартості входить: інформаційно-консультаційне обслуговування, збірник матеріалів, кава-брейк, обід у ресторані, обговорення докладів та обмін...

Подробиці

У рамках оголошеного відбіркового конкурсу у м. Бердянськ для власників малого і середнього бізнесу серед внутрішньо переміщених осіб, а також місцевих підприємців для участі у програмі з розробки бізнес-планів проекту «Ми у бізнесі: залучення підприємців у постраждалих від конфлікту громадах», що впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва у рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» за підтримки...

Подробиці

Новини бізнесу