Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

У рамках оголошеного відбіркового конкурсу у м. Бердянськ для власників малого і середнього бізнесу серед внутрішньо переміщених осіб, а також місцевих підприємців для участі у програмі з розробки бізнес-планів проекту «Ми у бізнесі: залучення підприємців у постраждалих від конфлікту громадах», що впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва у рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» за підтримки...

Подробиці

12 травня 2016 року в м.Енергодарі за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст», що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів, компанії ДТЕК відбудеться форум «Партнерство бізнесу і влади – запорука збалансованого розвитку м.Енергодара». 
        Гостями форуму будуть представники посольства Канади, Проекту ПРОМІС, міжнародних донорів, бізнес-омбудсмена України, Запорізької облдержадміністрації. 
      ...

Подробиці

Шановні підприємці! Виконавчий комітет Бердянської міської ради розробляє офіційний туристичний сайт Бердянська, на якому буде розміщена корисна та цікава інформація для гостей міста. Розділи сайту включатимуть перелік об'єктів харчування, розміщення, оздоровлення, розваг, відпочинку та багато іншого.

Запрошуємо всіх власників і керівників готелів, кафе, ресторанів, закладів сфери послуг і розваг взяти активну участь у наповненні сайту...

Подробиці

У м. Бердянськ 18 січня 2016 року — оголошено відбірковий конкурс для власників малого і середнього бізнесу серед внутрішньо переміщених осіб, а також місцевих підприємців для участі у  програмі з розробки бізнес-планів.  Організатор — проект «Ми у бізнесі: залучення підприємців у постраждалих від конфлікту громадах», що впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва у рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської...

Подробиці

У рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ GmbH продовжено на період 2016-2018 роки реалізацію Програми з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна «Fit for Partnership with Germany».

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок...

Подробиці

Новини бізнесу