Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

У м. Бердянськ 18 січня 2016 року — оголошено відбірковий конкурс для власників малого і середнього бізнесу серед внутрішньо переміщених осіб, а також місцевих підприємців для участі у  програмі з розробки бізнес-планів.  Організатор — проект «Ми у бізнесі: залучення підприємців у постраждалих від конфлікту громадах», що впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва у рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської...

Подробиці

У рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ GmbH продовжено на період 2016-2018 роки реалізацію Програми з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна «Fit for Partnership with Germany».

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок...

Подробиці

Інформуємо Вас про те, що у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT (яку спонсорує міністерство Торгівлі США),  відкрито нову програму бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом “Управління ланками поставок”. Термін стажування: з 26 березня до 16 квітня 2016 року. 

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 15 січня...

Подробиці

      Повідомляємо, що ВАТ "Запоріжжяобленерго" листом від 04.01.2016 № 006-006/19 надано роз'яснення  щодо використання "Зеленого" тарифу.

Подробиці

Запрошуємо Вас відвідати Міжнародні професійні виставки - KyivBuild (будівельні матеріали, покрівля та ізоляція, фасади, вікна, матеріали для оздоблення інтер'єру, дизайн та інше) та Intertool (інструменти, системи кріплення та садовий інвентар) 2- 4 березня в МВЦ (Київ, Броварський пр-т, 15)

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗВЕРТАТИСЬ:

Керівник Байєрскої програми - Вікторія Коваленко

Тел. +380 44 496-86-45 (вн. 292), моб. +380 67 440-27-71,...

Подробиці

Новини бізнесу