Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

      Повідомляємо, що ВАТ "Запоріжжяобленерго" листом від 04.01.2016 № 006-006/19 надано роз'яснення  щодо використання "Зеленого" тарифу.

Подробиці

Запрошуємо Вас відвідати Міжнародні професійні виставки - KyivBuild (будівельні матеріали, покрівля та ізоляція, фасади, вікна, матеріали для оздоблення інтер'єру, дизайн та інше) та Intertool (інструменти, системи кріплення та садовий інвентар) 2- 4 березня в МВЦ (Київ, Броварський пр-т, 15)

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗВЕРТАТИСЬ:

Керівник Байєрскої програми - Вікторія Коваленко

Тел. +380 44 496-86-45 (вн. 292), моб. +380 67 440-27-71,...

Подробиці

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом „Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві”

Термін стажування: з 30 січня до 20 лютого 2016 року.

Звертаємо...

Подробиці

З метою підтримки національного товаровиробника та популяризації української продукції у м. Запоріжжя планується проведення форуму національних товарів та послуг „Українське - це якісне”.

Запрошуємо місцевих виробників Запорізької області взяти учать у форумі в період з 8 по 10 жовтня 2015 року у виставковому комплексі „Козак-Палац”.

Заявки на участь надавати відділу виставок Запорізької торгово-промислової палати до 30.09.2015 за тел.: (061)...

Подробиці

8-10 жовтня 2015 року в м. Запоріжжя у виставковому комплексі “Козак-Палац” відбудеться Форум національних товарів та послуг “Українське — це якісне”.

Мета заходу — впровадження та просування продукції виробників міст України, демонстрація українських брендів, підвищення її статусу та конкурентноспроможності, використання ефективних маркетингових стратегій для українських виробників. В рамках Форуму відбудеться низка конференційних заходів з...

Подробиці

Новини бізнесу