Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

Українська жіноча демократична мережа проводить друге онлайн обговорення на тему "Жінки і бізнес: правова взаємодія", щоб поліпшити правові можливості для ведення бізнесу!

Усіх активних, амбітних депутаток, представниць бізнесу та громадського сектору з Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей запрошуємо стати учасниками обговорення.

На події буде:

  • проаналізовано новини податкового законодавства
  • розобрено ва...
Подробиці

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №395 (набрала чинності 25.05.2020) внесено зміни до постанови  Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)”, зі змінами.

Пунктом 7, зазначеного Порядку, передбачається дотація на безповоротній основі за...

Подробиці

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виконанню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530 від 17.03.2020 (далі-Закон № 530) установлено заборону на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у...

Подробиці

24 січня 2020 року відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів. Н засідання було запрошено членів постійної комісії з питань реалізації державної  регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю, представники інтернет-провайдерів міста, громадськості, ЗМІ. ...

Подробиці

Звертаємось до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі та послуг, з проханням підтримати ініціативу щодо збереження довкілля шляхом поступової відмови від використання поліетиленового пакування....

Подробиці

Новини бізнесу