Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Територiального центру БМР

З 25 листопада по 10 грудня проходить Мiжнародна компанiя "16 днiв против насилля". У рамках цього, на базi КУ Терцентр БМР , 30 листопада було проведено iнформацiйний кiнолекторiй на тему "Жiнки против насилля", для отримувачiв соцiальних послуг у відділенні денного. Захiд проводив психолог центру, також гостями були правоохороннi органи.І пам’ятайте, насилля не є нормою, але норма про це говорити.

Подробиці

У п'ятницю, 26 грудня на базі відділення денного перебування КУ "Терцентр" БМР пройшла інформаційна лекція "Запобігання та протидія домашнього насилля", яку провела спеціаліст Безоплатної правової допомоги Вікторія Донцова та продовжили тему представники Сектора протидії домашньому насильству відділу привенсії Бердянського районого відділу поліції. На цей захід були запрошені відвідувачі відділення денного перебування. <link...</b>

Подробиці

16 днів проти насилля

  • 26.11.2021
  • Грамоченко А.В.

16 днів проти насилля

  • 25.11.2021
  • Грамоченко А.В.

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:...

Подробиці

Робітникі Терцентру продовжують проходження тренінгів з розвитку комп’ютерних навичок. Заняття проводяться в режимі он-лайн за розкладом. На сьогоднішньому занятті продовжили вивчати тему "MS Office Excel", дізнались про функції, які можна використовувати для зручної роботи.

Подробиці

КУ «Терцентр» БМР