Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Територiального центру БМР

Заняття з психології

  • 05.04.2021
  • Грамоченко А.В.

Сьогодні згідно розкладу у відділенні денного перебування пройшли заняття з психології, тема: "Як підвищити рівень самооцінки". Присутнім були надані практичні поради, а наприкінці заняття запропоновані вправи на логіку та спостереження.

Подробиці

Відвідування виставки

  • 02.04.2021
  • Грамоченко А.В.

Сьогодні відвідувачі відділення денного перебування відвідали виставку Алевтини Криванової у художньому музеї І.І. Бродського. Виставка дуже сподобалась, бо не кожного дня випадає можливість побачити такі картини та поспілкуватись з творчими людьми. Фотозвіт

Подробиці

З початку 2021 року відділенням соціальної допомоги вдома забезпечено надання соціальних послуг 501 особі, які не здатні до самообслуговування. Шістдесят соціальних робітників надають різні заходи соціальних послуг догляду вдома, а саме: допомога у веденні домашнього господарства, допомога у самообслуговуванні, спостереження за станом здоров'я та інше. Станом на 01.04.2021 року зроблено 14012 відвідувань, надано 36131 заходів соціальної послуги...

Подробиці

Лекція про туберкульоз

  • 31.03.2021
  • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування Любов Прокопович - завідувач протитуберкульозного диспансеру, прочитала лекцію про боротьбу з туберкульозом та переглянули фільм на цю тему. Відвідувачі дуже уважно прослухали рекомендації та задавали питання, які зацікавили.

Подробиці

Відвідувачка літеранурно-художнього факультету, поетеса Неля Курисько зробила привітання Ліні Костенко до Дня народження. Заняття гуртка було присвячено видатній письменниці, її творчості та біографії.

Подробиці

КУ «Терцентр» БМР