Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини Територiального центру БМР

Заняття з психології

  • 30.03.2021
  • Грамоченко А.В.

У відділенні денного перебування по вул. Північна, 13 пройшло заняття з психології на тему "Аромапсихологія та її вплив на психоемоційний стан людини". Присутні зацікавились цією темою та вели активне спілкування.

Подробиці

Учасниця літературно-художньоьго гуртка Тюльпа Віра підготувала інформацію про творчість Вінсета Ван Гога, а учасниця гуртка - Загреба Антоніна познайомила присутніх зі своїми роботами по ескізам робіт видатних художників - вишитих, а також написаних масляними фарбами. Усі присутні були у захваті від робіт.

Подробиці

У відділенні денного перебування по вул. Земська, 38 та Північна, 13 проходять лекція факультету здорового способу життя, аутотренінги. Заняття  проводяться щодня, згідно розкладу. Присутні дуже зацікавлені питаннями, які розглядаються на лекціях. Інтерв'ю можна подивитись тут.

Подробиці

Інтерв'ю дала заступник директора КУ "Терцентр" БМР Ірина Гусарова, щодо реалізації проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) "Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України". У рамках проєкту для поліпшення надання соціальних послуг отримано обладнання Комунальною установою "Територiальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" - обладнання для надання послуг соціальної...

Подробиці

Сьогодні у відділенні денного перебування по вул. Земська, 38 пройшла зустріч з партнерами з центральної бібліотеки ім. Т. Зіньківського - бібліотекарами Людмилою Ясинчук та Оленою Буркут. Відвідувачі літературного гуртка грали з ними у гру "Світ громад". Гра пройшла в дружній та теплій обстановці. Фотозвіт

Подробиці

КУ «Терцентр» БМР