Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР

17 грудня до  Дня Святого Миколая Лідія Іванівна  Антошкіна- ректор «Бердянського університету  менеджменту і бізнесу» разом із студентським  активом відвідала КУ «Центр комплексної  реабілітації дітей з інвалідністю» БМР  й подарувала малечі такі необхідні розвиваючі іграшки, комплекти для творчості, конструктори, смачні подарунки.

Малеча була взахваті, раділи і усміхалися. Дякуємо нашим гостям за казкові подарунки!

Подробиці

Безоплатні транспортні послуги Центру

  • 07.12.2020
  • Кирилліна І.О., Дімітрова Х.В.

Згідно з діючим Положенням, дітям з інвалідністю  з ДЦП, психічними розладами та іншими важкими формами захворюваннями забезпечуються безоплатні транспортні послуги (доставка в Центр і до місця проживання).


Подробиці

3 грудня - Міжнародний День людей з інвалідністю

  • 03.12.2020
  • Кирилліна І.О., Дімітрова Х.В.

 Міжнародний День людей з інвалідністю було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН.

Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав і участі людей з інвалідністю в житті суспільства.

Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі людей з інвалідністю в...

Подробиці

Комунальна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Бердянської міської ради надає якісні сімейно – центровані послуги дітям з інвалідністю від 0 до 18 років, та дітям віком від 0 до 4-х років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Цільовим призначенням Центру є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дитини....

Подробиці

Відкрились групи денного перебування

  • 23.11.2020
  • Кирилліна І.О., Дімітрова Х.В.

23 листопада 2020 року у  КУ "Центрі комплескної реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР відкрились групи денного перебування, у яких діти можуть отримати соціальні послуги. Вихователі Центру знаходяться з дітьми з 9.00 до 14.00, проводять заняття з формування соціально-побутових навичок. Також фахівці Центру проводять групові заняття: по ознайомленню з навколишнім світом, логоритміка, лікувальна фізкультура. 

 

Подробиці

КУ "Центр реабілітації" БМР