Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини енергозбереження

В 2013-2014 роках місто Бердянськ традиційно взяло участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. В рамках підготовки до нього управлінням економіки були проведені декілька засідань робочої комісії з питань розробки проектів (програм) розвитку місцевого самоврядування. На цих засіданнях були розглянуті питання організаційно-методичного забезпечення проведення Всеукраїнського конкурсу. Управлінням...

Подробиці

Не так давно в рамках участі міста Бердянськ в добровільній ініціативі Європейської Комісії “Угода мерів” та при підтримці міського голови О.А. Бакая було підписано Меморандум про участь в проекті “Модель розбудови потенціалу України та Грузії для участі в “Угоді мерів”. З 14 по 17 жовтня у місті Львів проходила четверта тренінгова сесія даного проекту. Участь у проекті взяла начальник відділу інвестиційної діяльності та енергозбереження...

Подробиці

Запорізьке регіональне відділення Асоціації міст України 6 листопада 2014 року проводило в залі засідань Токмацької міської ради (м. Токмак) фахову майстерню на тему “Практика роботи Токмацької міської ради та її виконавчих органів по залученню інвестицій в альтернативні види енергетики”. Модератором заходу виступила директор комунального підприємства “Токмак теплоенргія” Ялсукова Олена Юріївна.

Від міста Бердянськ захід відвідали заступник...

Подробиці

В рамках проведення загальнодержавного Тижня енергоефективності та з метою ознайомлення з досвідом впровадження альтернативних джерел енергії спеціалістами відділу інвестиційної діяльності та енергозбереження управління економіки за сприянням міського голови О.А. Бакая було вирішено відвідати с. Нове Токмацького району, на території якого розміщено сонячну електростанцію.

Така електростанція дає змогу не тільки отримати додаткове екологічно...

Подробиці

В рамках проведення загальнодержавного Тижня енергоефективності (з 01 по 11 жовтня 2014 року) виконавчий комітет Бердянської міської ради розробив пропозиції щодо проведення інформаційних кампаній, семінарів і тренінгів, відповідальними за реалізацію яких було визначено відділ інвестиційної діяльності та енергозбереження управління економіки.

Так, 01.10.2014 відбулося проведення засідання Координаційної ради з підвищення енергоефективності при...

Подробиці

Новини енергозбереження