Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР

Цінний подарунок

  • 26.01.2022
  • Дімітрова Х.В.

Цінний подарунок подарувала Центру Алла Мельничук - комплект публікацій у форматі легкого читання : "Я збираюсь до музею", "Правила пожежної безпеки в Україні", "Правила безпеки під час літніх канікул"тощо. Велике дякуємо!

Подробиці

 Сьогодні відбувся семінар-практикум на тему: "Казка очима дітей та батьків"  який провела вихователь-методист Євтушенко А.І. Батьки активно приймали участь у тренінгу та виконували різноманітні завдання: згадували улюблені казки,  які їм читали у дитинстві, книжки, які батьки читають своїм дітям, відгадували  казкові загадки, складали власні авторські казки, складали колаж із казкових персонажів та придумали назву  Казкової країни.

Батьки...

Подробиці

Письмовий звіт про виконану роботу КУ "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю"  Бердянської міської ради.

  Звіт за 2021 рік:

 https://bmr.gov.ua/fileadmin/documentation/KU_Centr_reabilitaciji/Zvit_za_2021_rik.pdf

Вебінари, які проходили фахівці КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» БМР:

https://bmr.gov.ua/fileadmin/documentation/KU_Centr_reabilitaciji/Vebinari_2021.pdf

 

Подробиці

До дня Святого Миколая з подаруночками до нас завітала Ксенія Буханова разом з директором Управління праці та соцзахисту населення Наталією Токмань, аби привітати дітей та їхніх батьків з новорічними святами, подарувати солодощі. Дякуємо за такий щирий прояв уваги!

Подробиці

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю»БМР, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» БМР та/або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції...

Подробиці

КУ "Центр реабілітації" БМР