Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

  • 25.11.2021
  • Чепижко І.О., Дімітрова Х.В.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок....

Подробиці

Сьогодні, на території Центру відбулося навчання спрямоване на вивчення заходів пожежної безпеки на робочому місці, порядку сповіщення про пожежу, дій під час пожежі та в умовах конкретної надзвичайної ситуації, застосування первинних засобів пожежогасіння. Спеціалістам Центру розповіли про принципи їх дії та особливості будови повітряно-пінного і порошкового вогнегасника.

Фахівцям пояснили, як за допомогою цих первинних засобів пожежогасіння...

Подробиці

Спеціалісти Центру прийняли участь у онлайн конференції "Що таке і чим займається ерготерапевт "  Дізналися про досвід роботи ерготерапевта у Нідерландах та Курасао.

Подробиці

23 жовтня пройшов Тренінг "ТУР Ольги Гаркавець" Навчальний інтенсив: "СУЧАСНИЙ СВІТ АРТ-ТЕРАПІЇ ТА МАК "Вечірній майстер-клас: "НАТХНЕННЯ І МОТИВАЦІЯ. Наші спеціалісти завжди в пошуку натхнення, в пошуку нових знань, ідей, готові до навчання, проводимо час з користю, багато чого навчилися, зробили висновки. Дякуємо за чудову можливість набути нових знань та гарно провести час.

Подробиці

У Центрі реабілітації пройшов семінар для батьків

  • 12.10.2021
  • Кирилліна І.О., Дімітрова Х.В.

Сьогодні в Центрі реабілітації відбувся семінар для батьків, який провела фахівець Філатова М. Л. на тему: "Нові можливості, матеріали та інструменти для використання під час занять з розвитку дрібної моторики. Що? Як? Навіщо?" 

Батьки ознайомилися з матеріалами та вправами, які слід використовувати під час роботи з дітьми, щоб діти були успішними.

Дякуємо батькам, які прийняли участь у тренінгу.

Подробиці

КУ "Центр реабілітації" БМР