Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР

Фахівці Центру реабілітації  вчаться користуватися новою комп`ютеризованою  програмою для введення бази даних дітей розробленою для КУ "Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю" БМР   завдяки проєкту: «Автоматизація підприємства – шлях до відсутності конфліктів».

На цьому тижні відбулася зустріч директора Центру реабілітації  Грєбенщиковою Веронікою та представником адміністрування проєктів  «Західноукраїнського ресурсного...

Подробиці

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

  • 03.12.2021
  • Чепижко І.О., Дімітрова Х.В.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день  людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем  людей з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Подробиці

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

  • 25.11.2021
  • Чепижко І.О., Дімітрова Х.В.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок....

Подробиці

Сьогодні, на території Центру відбулося навчання спрямоване на вивчення заходів пожежної безпеки на робочому місці, порядку сповіщення про пожежу, дій під час пожежі та в умовах конкретної надзвичайної ситуації, застосування первинних засобів пожежогасіння. Спеціалістам Центру розповіли про принципи їх дії та особливості будови повітряно-пінного і порошкового вогнегасника.

Фахівцям пояснили, як за допомогою цих первинних засобів пожежогасіння...

Подробиці

Спеціалісти Центру прийняли участь у онлайн конференції "Що таке і чим займається ерготерапевт "  Дізналися про досвід роботи ерготерапевта у Нідерландах та Курасао.

Подробиці

КУ "Центр реабілітації" БМР