Бердянська міська рада - офіційний сайт


На десятій сесії Бердянської міської ради VIІІ скликання від 29.04.2021 прийнято рішення оголосити аукціони, за результатами яких чинні договори оренди комунального майна, можуть бути продовжені з існуючими орендарями або укладені з новими орендарями, на продовження договорів оренди комунального майна, а саме:...

Подробиці

Комунальне підприємство " Міськспецексплуатація" Бердянської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об'єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме:

нежитлова будівля , площею 377,7 кв.м, яка розташована за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шевченка, 15/ вул. Центральна, 9.

...

Подробиці

 

Комунальне підприємство " Міськспецексплуатація" Бердянської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об'єкта, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме: нежитлові вбудовані приміщенння № 1-4, одноповерхової нежитлової будівлі ( літ. П7, згідно технічного паспорту), площею 33,4 кв.м, які розташовані за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74.

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціону з передачі в оренду нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Запорізька область, м.Бердянськ, просп. Азовський, 25, площею 1,4 кв.м (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-28-000145-3)

Дата проведення аукціону – 19.05.2021 р.

Аукціон проводиться відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №...

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об'єкта, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме: нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Азовський, 25, площею 1,4 кв.м.

Подробиці

Оренда майна