Бердянська міська рада - офіційний сайт

      Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об’єкта, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні будівлі літ. "А", площею 96,70 кв.м, з ганком до "А", яка знаходиться за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Софіївська, 38

Подробиці

Комунальне підприємство «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме:

цілого убудованого приміщення, площею 19,50 кв.м, яке знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Італійська ( Дюміна) 92/ вул. Богуславського ( Петровського), 27

Додатковими умовами оренди майна є:

- Напрямок використання майна -  орендар...

Подробиці

Про продовження договорів оренди шляхом проведення аукціонів

  • 02.11.2020
  • КП "Міськспецексплуатація" (Грибова О.В.)

Рішенням вісімдесят сьомої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 29 жовтня 2020 р. № 1  « Про майнові питання» прийнято рішення:

Оголосити аукціони, за результатами яких чинні договори оренди комунального майна, можуть бути продовжені з існуючими орендарями або укладені з новими орендарями, на продовження договору оренди комунального майна, а саме:

-         від 27 травня 2009 р. без номеру зі змінами та доповненями, розташованого за...

Подробиці

Про включення до Переліку першого типу

  • 08.10.2020
  • КП "Міськспецексплуатація"(Грибова О.В.)

КП «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради повідомляє про   включення до Переліку першого типу об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме:

 

частини комплексу будівель та споруд, у складі: нежитлові приміщення   №№ 1-8, №11, №64, площею 499,3 кв.м, навіси літ. М, М1, Н, О, площею 1778,4 кв.м, оглядова яма № 6, який знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Халтуріна, 2;

 

• комплексу будівель та...

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціонів, за результатами яких чинні договори оренди комунального майна, можуть бути продовжені з існуючими орендарями або укладені з новими орендарями, на продовження договорів оренди комунального майна, розташованого за адресами:

-  м. Бердянськ, вул. Халтуріна, 2,  площею 2546,60 кв.м. Орендар - ТОВ «Азовпродторг».

-  м. Бердянськ, вул. Промислова, 151,...

Подробиці

Оренда майна