Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини управління житлово-комунального господарства

Шановні голови та керуючі ОСББ, просимо ознайомитись та прийняти до виконання погоджений графік підготовки житлових будинків в яких створені об'єднання співвласників до опалювального сезону 2021/2022. 

Подробиці

Шановні голови та керівники ОСББ!

Звертаємось з проханням провести роз’яснювальну роботу та вжити необхідних заходів щодо недопущення самовільного випалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття у весняно-осінній період. Також попереджуємо про персональну відповідальність за порушення вимог правил благоустрою м. Бердянська, яке тягне за собою адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП...

Подробиці

Про проведення зустрічі

  • 06.04.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні Голови ОСББ!

Повідомляємо Вам, про проведення зустрічі, яка відбудеться 08 квітня 2021 року о 16.00 в приміщенні МПК ім. Шевченко (велика зала).

Порядок денний:

1.     озеленення прибудинкової території;

2.     утримання дитячих майданчиків;

3.     відключення газопостачання;

4.     тощо.

Подробиці

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) надає роз’яснення по встановленню лічильників газу споживачам....

Подробиці

Щодо оренди житла

  • 10.03.2021
  • Дем’янова Т.В.

Шановні голови та керівники ОСББ!

Головне управлінння ДПС у Запорізькій області для недопущення втрат бюджету та повноти залучення до щорічної кампанії декларування громадян, просить Вас сприяти у наданні інформації щодо громадян-власників житла, які у 2020 році надавали в оренду та/або найм власне житло.

Подробиці

Новини УЖКГ