Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини управління житлово-комунального господарства

Попередження для керівників підприємств та голів ОСББ

  • 22.07.2021
  • Управління житлово-комунального господарства

      Про приведення у належний стан контейнерів ТПВ та посилення активізації роботи щодо своєчасного вивозу ТПВ підприємствами на обслуговуємих територіях м. Бердянська.

Про проведення у належний стан контейнерів ТПВ та посилення активації роботи щодо своєчасного вивозу ТПВ

Подробиці

Шановні керівники!

  • 02.07.2021
  • Мельник І.В.

    Згідно Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додерження тиші в громадських місцях міста Бердянська (зі змінами внесеними рішенням тридцять восьмої сесії від 31.05.2013 р. №17) керівники підприємств, установ, організацій забов'язані забезпечити прибирання територій та косовицю трави на прилеглих ділянках на відстані 20 метрів від цоколю житлового будинку....

Подробиці

Шановні керівники ОСББ!

  • 02.07.2021
  • Мельник І.В.

    Пропонуємо провести роботу з обробки підвальних приміщень, під'їздів, прибудинкової території від комарів.

    У разі необхідності ви можете скористатися послугами КП "Бердянська профдезінфекція" (тел. 0615371206, 0665508342) або інших спеціалізованих служб.

Подробиці

Шановні голови та керуючі ОСББ, просимо ознайомитись та прийняти до виконання погоджений графік підготовки житлових будинків в яких створені об'єднання співвласників до опалювального сезону 2021/2022. 

Подробиці

Шановні голови та керівники ОСББ!

Звертаємось з проханням провести роз’яснювальну роботу та вжити необхідних заходів щодо недопущення самовільного випалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття у весняно-осінній період. Також попереджуємо про персональну відповідальність за порушення вимог правил благоустрою м. Бердянська, яке тягне за собою адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП...

Подробиці

Новини УЖКГ