Бердянська міська рада - офіційний сайт
Бердянськ у загальноукраїнських рейтингах

ТРАНСПЕРЕНСІ ІНТЕРНЕШНЛ

ТРАНСПЕРЕНСІ ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА — акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в органах місцевої влади.

ТІ Україна започаткувала програму «TRANSPARENT CITIES/ПРОЗОРІ МІСТА» у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити найкращі практики прозорості та підзвітності.

Програма щорічно формує Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України. Експерти аналізують відкритість міських рад за показниками в 14 сферах. За результатами дослідження вони надають рекомендації та консультують міськради щодо впровадження найкращих практик прозорості та підзвітності місцевої влади. За три роки середній показник прозорості міст підвищився на 53%.

У рейтингу проєкту «Transparent Cities» БЕРДЯНСЬК входить в 50 міст України і з кожним роком підвищує свої показники прозорості в різних сферах та прагне якісної взаємодії громадян та місцевої влади для забезпечення належного врядування.


Щорічна аналітика Бердянська в рейтингах «Transparent Cities»

* Джерела інформації - https://ti-ukraine.org/, https://transparentcities.in.ua/
ПРОМІС

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.


Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу

Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу метою Фонду є відпрацювання дієвої структури допомоги малим містам, селищам та об’єднаним територіальним громадам в ініціації, плануванні, втіленні проектів власної модернізації енергетичного та фінансового менеджменту, енергозбереження, сталого розвитку, економії власних ресурсів тощо.

Фондом був сформований рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад України з чисельністю населення до 150 000 за станом на 1 січня 2021. Рейтинг сформований за результатами обробки наданої громадами інформації. В Запорізькій області 20 кращих потрапили в рейтинг з оцінених 66 громад. Перше місце в рейтингу зайняла Бердянська громада з показником 100,85.


Рейтинг інституційної спроможності та сталого
розвитку громад Запорізької області на 01.01.2021


* Джерела інформації - https://rcerbs.org.ua/ua/

Рейтинги міста