Бердянська міська рада - офіційний сайт

Волонтерство в Бердянську

ЩЕДРИЙ МИКОЛАЙ

  • 18.12.2020
  • Управління праці (Тихонова С.Л.)

Цьогоріч за доброю традицією, дякуючи людині з добрим серцем Гериліву Степану Миколайовичу та Благодійній Скринькі “ДоброДій” напередодні Дня Святого Миколая 10 громадян, які найбільше потребують допомоги, уваги та обслуговуються в комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Бердянської міської ради отримали продуктові набори та були щиро вдячні Святому Миколаю за такий подарунок.

Подробиці

Милосердя Миколая

  • 19.12.2019
  • Хабренко А.М.

Сьогодні, в День Святого Миколая, дякуючи нашому волонтеру, людині з добрим серцем Гериліву Степану Миколайовичу, стало можливим відвідати громадян, які найбільше потребують допомоги, уваги та обслуговуються в комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Бердянської міської ради. 15 одиноких громадян отримали продуктові набори та були щиро вдячні Святому Миколаю за такий подарунок.

Подробиці

Великий урочистий концерт з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів відбувся сьогодні у ЦКтаД “Софіт”. Із вітальним словом до військових, учасників АТО, волонтерів та усіх присутніх звернувся міський голова Володимир Чепурний.

Під час урочистого концерту міський голова Володимир Чепурний та представник Народного депутата України Олександра Пономарьова Олена Зубко вручили чимало нагород.

За активну громадську позицію, вагомий особистий...

Подробиці

3 грудня напередодні Міжнародного дня волонтерів, який за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН відзначають 5 грудня, у виконавчому комітеті відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в місті Бердянськ. На початку наради заступник міського голови Юлія Дойнова привітала зі святом та подякувала волонтерам, громадським організаціям та активним мешканцям за допомогу нашим військовим, особам з інвалідністю та особам похилого віку, а...

Подробиці

Новини