Бердянська міська рада - офіційний сайт

НОВИНИ ЦНАПу

У рамках роботи «мобільних соціальних офісів» у приміщеннях Центрів громадських ініціатив міста проходять спільні прийоми громадян спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення, Управління Пенсійного фонду України та Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - Центру). У ІІ кварталі 2019 року прийоми будуть проводитися за наступним графіком:

Спільний прийом громадян спеціалістами...

Подробиці

Шановні мешканці та гості міста Бердянська!

Згідно зі ст. 73 Кодексу законів про працю України та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 № 7-р «Про перенесення робочих днів у 2019 році», Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ у період травневих свят працюватиме за наступним графіком:

Офіс ЦНАПу по пр. Азовський, 37/9:

28 квітня – 1 травня, 5 та 9 травня – вихідні дні;

2-4, 6-8 травня та з 10 травня – робочі дні...

Подробиці

Шановні мешканці та гості міста, надаємо до вашої уваги моніторинг звернень громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ:

за березень 2019 року:

усього - 3 972 звернення, у тому числі:

Найменування послуги

Кількість звернень

% від загальної кількості

Надання довідок про склад сім’ї та про реєстрацію...

Подробиці

08.11.2018 року на черговій сесії Бердянської міської ради депутати затвердили Положення про Реєстр територіальної громади міста. Головна мета прийнятого рішення — закріплення інтелектуальної власності громади на розроблений Реєстр, фіксація всіх правил, норм та відповідальності під час користування цим Реєстром....

Подробиці

У зв’язку з відсутністю енергопостачання на віддаленому робочому місці адміністратора Центру надання адміністративних послуг у м. Бердянськ (далі - ЦНАП) за адресою: м. Бердянськ, вул. Мічуріна, 66, прийом громадян у мікрорайоні «Колонія/Макорти» за вказаною адресою тимчасово здійснюватись не буде....

Подробиці